Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme!

736 624 307

Jsme profesionálové na reality, exekuce nemovitostí, nebo výkupy a prodeje bez provize realitním kancelářím. Pokud potřebujete získat levný pronájem bytu, neváhejte nás kontaktovat.Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

 

Nejsem schopen dále splácet úvěry. Mám nemovitost, ale mám na ní zástavy. Mohu tuto nemovitost prodat, abych se vyhnul její exekuci a dražbě?

I nemovitost, na níž váznou zástavy lze prodat. Ve vašem případě to bude nejlepší řešení. Pokud nejste schopen splácet stávající dluhy, nová půjčka by váš problém nevyřešila. Je dobře, že se problémem zabýváte ještě dříve, než je na nemovitost uvalena exekuce. Čím dříve problém s dluhy řešíte, tím méně peněz ztratíte, např. na sankcích, penále apod. Ovšem najít kupce na nemovitost, na které vázne zástava, není  jednoduché. My však můžeme vaši nemovitost vykoupit za hotové, za nejvyšší možnou cenu a cenu za odkup garantujeme. Je to nejrychlejší cesta, jak se zbavit narůstajících dluhů. Stačí, když vyplníte formulář a zaregistrujete se. Tím začneme ihned váš problém řešit.

 

Kdy uvidím peníze, pokud se rozhodnu pro výkup nemovitosti za hotové?

Běžně máte hotovost do jednoho, nejpozději dvou dnů od předložení veškeré potřebné dokumentace.

 

Na byt mého kamaráda byla uvalena exekuce. Chce ho rychle prodat, aby se vyhnul dražbě. Dokážete řešit takové případy?

Ano, dokážeme. Rychlost je v takových případech rozhodující, zde dvojnásob platí, že čas jsou peníze. Proto by nás majitel nemovitosti měl kontaktovat a registrovat se opravdu hned. Vše lze za něj vyřídít s exekutorem, jeho nemovitost vykoupit z dluhů, zaplatit poplatky spojené s exekucí a zbytek peněz dostane váš kamarád. Navíc mu pomůžeme zajistit nové bydlení.

 

Splácím více půjček s různou úrokovou sazbou a připadá mi to nevýhodné. O předčasné splacení nemám zájem, protože bych musel prodat nemovitost a to nechci.  Můžete mi nabídnout nějaké výhodné řešení?

Můžeme vám nabídnout tzv. konsolidaci půjček, tzn. sloučení všech vašich dosavadních půjček do jedné, s nízkým úrokem pod 10% p.a.. Konsolidace půjček vám ušetří starosti i peníze. Podmínkou je zřízení zástavního práva k vaší nemovitosti.

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nabízenou nemovitost:

Adresa nemovitosti:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)
Kontakt: info@registr-exekuce.cz

Potřebuji pomoci s řešením exekuce na nemovitosti v okrese:
Registr exekuce