Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme!

736 624 307

Jsme profesionálové na reality, exekuce nemovitostí, nebo výkupy a prodeje bez provize realitním kancelářím. Pokud potřebujete získat levný pronájem bytu, neváhejte nás kontaktovat.Registr exekuce nemovitosti. Pomoc pro dlužníky

Máte exekuci na nemovitosti? Máte zájem o prodej nemovitosti v exekuci? Zaregistrujte se zdarma v našem registru exekuce nemovitostí. Jsme tržištěm informací a řešení pro lidi zatížené exekucí. Pro zájemce registrace zdarma.

Pokud vám hrozí exekuce nemovitosti zaregistrujte se jako zájemce o řešení exekuce a my vám pomůžeme. Doporučíme vám firmu, která vám pomůže zbavit se exekuce nemovitosti nejméně bolestným  způsobem, která vás oddluží a pomůže začít žít nový život bez závazků.

Jste-li firma, která má know-how k řešení tíživé situace dlužníků, zaregistrujte se a my vás budeme po prověření doporučovat lidem zatíženým exekucí nemovitostí.

 

Aplikační softwar „NBRS monitoring technology“ byl vyvinut, aby sledoval internetový prostor a v něm vytvářel, pároval nabídku a poptávku v oblasti exekuce nemovitostí. a automaticky vyhledával, filtroval a odesílal informace o nových exekucích nemovitostí a jiných příležitostech v rámci prostoru ČR.

 

Náš systém je ve skutečnosti databází exekucí nařízených v ČR.

Prostřednictvím naší služby se stáváme pomocníkem při řešení exekuce. Naše pomoc je zaměřena jak na majitele nemovitostí v exekuci, tak na investory a zájemce o koupi nemovitostí v exekuci dříve, než dojde k dražbě.

 

Naše služba monitoringu exekucí tak efektivním způsobem pomáhá dlužníkům vyřešit jejich dluhy a najít vhodného kupce pro jejich nemovitost.

Více článků z kategorie

Kontakt: info@registr-exekuce.cz

Potřebuji pomoci s řešením exekuce na nemovitosti v okrese:
Registr exekuce